Uwolnij swoje eMOCje- Wydarzenie online 27 MAJA 2023 O 10:00 – 13:00

Uwolnij swoje eMOCje.

Warsztat to podróż w głąb siebie, dzięki której rozpoznasz schematy swoich emocji, przyjrzysz się nim, dotkniesz ich źródeł i… uwolnisz je.
Spotkanie jest dla wszystkich tych, którzy zmagają się z falami niekontrolowanych emocji i funkcjonują na przemian- raz na górze, raz na dole, nie doświadczając spokoju.
Nasz kurs online jest przeprawą przez meandry ludzkiego umysłu, nawyków i blokad w celu zrozumienia ich źródeł oraz stanięcia z nimi twarzą w twarz i uwolnienia. Pierwsze efekty widoczne są już w trakcie spotkania, poczujesz się napełniony siłą do dalszych zmian.
Jak sobie poradzić z trudnymi emocjami?
Zablokowane emocje wpływają zarówno na ciało fizyczne, powodując szereg bólowych przypadłości, obniżają nastrój i jakość życia. Poznanie mechanizmu blokad i zrozumienie tego procesu, to pierwszy krok do ich uwolnienia i poczucia ulgi.

W czym pomoże ci kurs „Uwolnij swoje eMOCje”?

– dowiesz się po co są nam emocje
– poznasz mapę emocji – praktyczne narzędzie do rozpoznawania emocji
– poznasz koło potrzeb, które pomoże ci realizować swoje potrzeby
– poznasz metody uwalniania emocji
Nasze spotkanie ma wymiar praktyczny!
Oprócz wiedzy, będziemy na żywo ćwiczyć poznane metody, dodatkowo dla uczestników przewidzianych jest kilka bonusów:
– darmowy pakiet trzech medytacji
– usuwanie blokad energoterapia
– zniżki na wybrane produkty na platformie szkoleniowej SOL Academy

Tematy, które znajdziesz podczas kursu Uwolnij swoje eMOCje:

Czym są emocje.
Mapa emocji i jej zastosowanie.
Test własnych stylów radzenia sobie z emocjami.
Co znajduje się pod emocjami?
Koło potrzeb.
Metody uwalniania emocji.
Kod emocji i test kinezjologiczny.
 
Cena trzygodzinnego spotkania na żywo: 149 zł
Link do zakupu: https://sol-academy.elms.pl/s/uwolnijemocje.html

Możliwy jest również zakup pakietu:

Warsztat 149 zł + indywidualna sesja uwalniania emocji 250 zł = 399 zł w promocyjnej cenie 299 zł dla pierwszych 10 osób
Link do zakupu:
https://sol-academy.elms.pl/s/uwolnijemocjepakiet.html
 
Do zobaczenia!

Prowadzące:

🌞Alina Baniecka
Jestem terapeutką holistyczną. Akredytowanym coachem International Coaching Federation , certyfikowaną terapeutką uwalniania emocji ( metodą Kod Emocji dr. Bradleya Nelsona), mentorką i , architektką zmian życiowych i zawodowych z 25-letnim doświadczeniem na najwyższych stanowiskach menedżerskich. Specjalizuję się w pracy z podświadomością na poziomie emocji i przekonań. Połączenie intuicji i narzędzi, którymi dysponuję – między innymi Kodu Emocji ‒ pomaga precyzyjnie odnajdywać źródło problemów emocjonalnych oraz przyczyn dolegliwości w ciele. Uwalniam zablokowane emocje, co często przekłada się na łagodzenie różnych dolegliwości bólowych zarówno fizycznych, jak i psychosomatycznych. Odnajduję i wspieram uwalnianie przeszkód w realizacji Twoich celów. Rozwiązuję problemy z emocjami powiązane z konfliktami życiowymi, uzależnieniami, np. od zakupów, alkoholu, tytoniu, jedzenia. Często pracuje z tematami takimi jak: brak wiary w siebie/ zaufania do siebie, niskie poczucie wartości, autosabotaż, lęki, nadwaga, bulimia, prokrastynacja, brak radości itp. Pomagam nawiązać stały kontakt z intuicją/Duszą/Wyższą Jaźnią. Zajmuję się terapią Duszy.
Założyłam platformę edukacyjnej Sol Academy służą poszerzaniu świadomości człowieka i jego dobrostanu na poziomie ciała, umysłu i Ducha. Tworzę i współtworzę programy, warsztaty służące holistycznemu dobrostanowi. Nagrywam medytacje i relaksacje.
 
🌞Agata Ośmiałowska – Brzostowska
Jestem socjolożką i psycholożką. Doświadczenie psychologiczne zdobywałam w Szpitalu Morskim w Gdyni, uczestnicząc w różnych projektach publicznych oraz prowadząc własną praktykę, która zaowocowała autorskimi warsztatami rozwojowymi (zrozumieć chorobę, koło życia, uwolnij emocje, budowa relacji). Przez 15 lat byłam związana ze środowiskiem biznesowym. Dzięki zdobytym doświadczeniom,prowadzę sesje coachingowe z zakresu zarządzania i budowania zespołów. W praktyce psychologicznej integruję sferę serca i umysłu. Pracuję w oparciu o wydobywanie zasobów, wzmocnienie zdrowych/wspierających wzorców oraz modyfikację niezdrowych/niewspierających. Cenię sobie szybką i skuteczną pomoc, dlatego też w mojej pracy korzystam z narzędzi które oferuje CBT: racjonalna terapia zachowania, terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, czy terapia simontonowska.

Przejdź do wydarzenia