O NAS

Sol Academy to przestrzeń edukacyjna, poświęcona poszerzeniu ludzkiej świadomości. Wierzymy, że w każdym z nas tkwi ogromny potencjał, czasem zapomniany, czasem nieodkryty.
Ucząc się na nowo połączenia ze swoim wnętrzem, nie tylko wzrastamy, ale również zaczynamy żyć bardziej świadomie – bliżej swoich wartości. Nie jest to proces łatwy, jednak mając odpowiednie narzędzia i opiekę, krok po kroku zdobywamy nowe umiejętności, otwierając drzwi do kreowania rzeczywistości.
Source of Light Academy jest inicjatywą zapoczątkowaną przez Alinę Baniecką, która od 30 lat eksploruje ewolucję świadomości własnej i kolektywnej. Pasją Aliny jest inspirowanie i aktywowanie ludzi do pogłębionego kontaktu z samym sobą. Do przypomnienia sobie, kim Jesteśmy. Nawiązania kontaktu, z tym co wewnątrz, ze swoją Duszą i Sercem, które intuicyjnie pozwala czuć co jest dobre dla nas: Tu i Teraz.
Sol Academy to miejsce styku wielu ciekawych dziedzin, ponieważ tylko podejście holistyczne gwarantuje skuteczność pracy. Współpracują z nami praktycy z wielu nurtów min. psychologowie, artyści, uzdrowiciele, bioenergoterapeuci, muzykoterapeuci, specjaliści mindfulness.

Nasz zespół

Alina Baniecka

Założycielka Source Of Light Academy, doradczyni życiowa (akredytowana life coach) oraz mentorka z 25-letnim doświadczeniem na najwyższych stanowiskach menedżerskich. W obszarze ducha Alina zajmuje się uzdrawianiem za pomocą unikalnych języków światła oraz jest przewodniczką duchową.
Prowadzi warsztaty z zakresu poczucia własnej wartości, intuicji, medytacji. Od 15 lat organizuje kameralne wyprawy z samorozwojem, zarówno w Polsce, jak i za granicą (min. do Peru, Indii, Nepalu, USA, Nowej Zelandii).
W swojej pracy pomaga ludziom nawiązać stały kontakt z ich Wyższą Jaźnią. Posługując się autorską metodą integrującą różne techniki pracy z umysłem, ciałem, emocjami i świadomością, aby w sposób jak najbardziej holistyczny i kompleksowy pracować nad poszerzaniem twojego dobrostanu i wydobywaniem potencjału.

Justyna R. Suska

Artystka i nauczycielka świadomości inicjowana w dawnych tradycjach polinezyjskich i w systemie uzdrawiania MA-URI. Od 2001 roku zajmuje się sztuką uzdrawiania rodem z Nowej Zelandii i Hawajów. Od 2005 do 2018 roku współpracowała z Instytutem MA-URI jako trenerka tej metody i wykształciła kilkuset uczniów z Polski i Europy.
Prowadzi sesje uzdrawiające Transformacyjnej pracy z ciałem w nurcie polinezyjskim, astrologiczne odczyty – Starseed Astrology, oraz autorski program uzdrawiania – Stargate Healing Arts – którego celem jest przebudzenie wewnętrznej nawigacji serca, naturalnej duchowości ciała i aktywacja gwiezdnej jaźni tzw. „Star I”.
Autorka książki o uświęconym poczęciu: „Dar życia i moc kreacji” (2012-2020), która stała się inspiracją dla wielu przyszłych rodziców i pomogła urodzić się wielu gwiezdnym dzieciom.

Agata Ośmiałowska - Brzostowska

Psycholożka i socjolożka. Dba o to by na drodze transformacji rozumieć procesy zachodzące w ciele i umyśle. Pomaga w zmianach niewspierających schematów i nawyków, tak aby móc odkryć nową jakość życia.
Prowadzi projekt Psychologia transformacji, który w nurcie akceptacji i czułości pozwala na wewnętrzne budowanie poczucia własnej wartości, bezpieczeństwa i miłości.

Joanna Marzena Stępień

Terapeutka medycyny informacyjnej i naturalnych metod odmładzania twarzy.
Dyplomowana bioenergoterapetka, z medycznym i ekonomicznym wykształceniem. Od 10 lat prowadzi działalność terapeutyczną, z pełną otwartością na ludzi i życie.
Jest przykładem na to, że w życiu wiele można zmienić, a zmiany niosą z sobą nieograniczone możliwości. Wierzy, że wyłącznie od nas zależy , którą drogę w życiu wybierzemy. Zafascynowana potencjałem jakim sami jesteśmy, wciąż odkrywa możliwości ludzkiego ciała, umysłu i duszy.
Intensywny, ciągły rozwój swoich umiejętności , możliwości, doświadczenia, pomaga jej każdego dnia w subtelnym świecie energii, praktyce z ciałem człowieka. Człowieka w ujęciu holistycznym –ciała, umysłu i duszy.
Joanna wykorzystuje w swojej praktyce różne narzędzia: Metodę Domancica (od 2013 roku); terapią fantomową; terapią intuicyjną; energią Aniołów – nauczyciel anielski Fundacji Diany Cooper; Access Consciousness: Bars, Facelifting; KOBIDO – japoński, liftingujący masaż twarzy.

Ewa Baniecka

Z wykształcenia, zawodu i powołania zarówno wykładowczyni akademicka (doktorka nauk humanistycznych – uczy obecnie studentów kulturoznawstwa na Uniwersytecie Gdańskim), jak i instruktorka rekreacji, od lat joginka z zamiłowania i pasji (poznawała tajniki jogi m.in. podczas pobytu w USA pod kierunkiem wielu doświadczonych instruktorek, była uczestniczką kursów i warsztatów hatha jogi, jogi kundalini, jogi nidra, jogi interpersonalnej, psychologii jogi). Jest również masażystką, adeptką popularnego dziś w Tajlandii tybetańskiego masażu Jivaka, nazywanego też „jogą dla leniwych”. Ostatnio swoją wiedzę o masowaniu poszerzyła pod kierunkiem pochodzącego z Japonii mistrza tego masażu – Takashiego Yoshizawy. Od wielu lat praktykuje buddyzm zen, jej nauczyciel to Andrzej Czarnecki, który jest uczniem koreańskiego patriarchy i mistrza zenu Seung Sahna. Uczestniczyła w licznych zgrupowaniach i warsztatach buddyjskich. Wchodząc coraz głębiej w praktykę medytacyjną, zaczęła interesować się różnymi technikami i tradycjami, ciągle poszerzając swoją wiedzę i zasób umiejętności. Odkrywała przy tym, jak zbawienny wpływ na zdrowie, samopoczucie, stan ducha i ciała ma stosowanie tych praktyk na co dzień, czym od kilku lat dzieli się z innymi podczas prowadzonych przez nią, dość już licznych, warsztatów medytacyjnych, które odbywają się pod takimi hasłami, jak: „praca z intuicją”, „archetypy kobiecości”, „równowaga jin-jang”, „medytacja i prosperity” czy po prostu „krąg medytacyjny”.

Luna Renata Rybińska

Praktyk zdrowia i świadomego życia.
Autorka „Kwantowej OdNowy” – terapii dla dorosłych i dzieci, metody wykorzystującej
różne techniki medycyny integralnej, które zgłębia od 30 lat (Totalna Biologia/Recall
Healing, Hidden Mind, Kinezjologia i inne) oraz psychoterapii, głównie w Podejściu
Skoncentrowanym na Rozwiązaniach.