Darmowy webinar ABC relacji

Odkryj przestrzeń ABC relacji i zyskaj wiedzę oraz praktyczne ćwiczenia, które przybliżą cię do nowej jakości życia, zadbania o relacje – ze sobą i z innymi.

Podczas webinaru ABC RELACJI,  dowiesz się, jak radzić sobie z codziennymi wyzwaniami. Co to znaczy, że nasz organizm dąży do równowagi? Jak to osiągnąć?

Co jest ważne przy zaspokajaniu własnych potrzeb? Co ma wpływ na nasze wybory zawodowe? Jak krok po kroku wprowadzać zmiany?
Przygotowałyśmy także ĆWICZENIA, które pomogą teorię zamienić w praktykę 🙃

Jeśli podoba Ci się nasz webinar, zapraszamy do skorzystania z cyklu trzech webinarów ABC relacji.

 Link:

 

Szczegółowe informacje o cyklu trzech webinarów ABC relacji:

Masz trudność ze zbudowaniem i utrzymaniem udanej relacji?

 👉Żyjesz w ciągłym napięciu? 👉Chcesz znów poczuć pełnię życia?

 Zapraszamy do podróży w głąb siebie, dzięki której odkryjesz i naprawisz swoje wewnętrzne blokady. Poznasz techniki psychologiczne pozwalające na zarządzanie emocjami oraz myślami. Zbudujesz przestrzeń do wsłuchania się w swój wewnętrzny głos i uwolnienia tłumionych emocji. Zadbasz holistycznie tzn. na poziomie ciała, umysłu i ducha o swój dobrostan.

👉Podczas warsztatów realizujemy trzy moduły:

 I Zarządzanie emocjami (nazywanie i rozumienie emocji, style radzenia sobie z trudnymi emocjami)

II Zarządzanie myślami (zmiana niewspierających przekonań)

III Świadoma kreacja i uwalnianie emocji (intencja, afirmacja, uwalnianie napięć)

👉Każdy moduł realizowany w ujęciu holistycznym, dzięki temu będziesz mógł zintegrować siebie i poznać praktyczne narzędzia do rozwijania siebie. Poznasz narzędzia psychologiczne tj. praca z przekonaniami, techniki radzenia sobie z lękiem, wewnętrzny kompas, oraz narzędzia kwantowe tj. pole serca, intencja/afirmacja.

 👉Dzięki warsztatom, obudzisz w sobie potencjał, który jest w każdym z Nas i zaczniesz świadomie doświadczać pozytywnych zmian w swoim życiu.

👉Cena  trzech modułów: 129 zł, cena jednego modułu: 49 zł (w tym dostęp do nagrania i praktycznych ćwiczeń)

👉KUP

Linki do zakupu biletów poprzez platformę szkoleniową:

 

Prowadzące: Agata Ośmiałowska – Brzostowska Jestem socjolożką i psycholożką. Doświadczenie psychologiczne zdobywałam w Szpitalu Morskim w Gdyni, uczestnicząc w różnych projektach publicznych oraz prowadząc własną praktykę, która zaowocowała autorskimi warsztatami rozwojowymi (zrozumieć chorobę, koło życia, uwolnij emocje, budowa relacji). Przez 15 lat byłam związana ze środowiskiem biznesowym. Dzięki zdobytym doświadczeniom, prowadzę sesje coachingowe z zakresu zarządzania i budowania zespołów. W praktyce psychologicznej integruję sferę serca i umysłu. Pracuję w oparciu o wydobywanie zasobów, wzmocnienie zdrowych/wspierających wzorców oraz modyfikację niezdrowych/niewspierających. Cenię sobie szybką i skuteczną pomoc, dlatego też w mojej pracy korzystam z narzędzi, które oferuje CBT: racjonalna terapia zachowania, terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, czy terapia simontonowska.

Alina Baniecka Jestem terapeutką holistyczną. Akredytowanym coachem International Coaching Federation , certyfikowaną terapeutką uwalniania emocji ( metodą Kod Emocji dr. Bradleya Nelsona), mentorką i , architektką zmian życiowych i zawodowych z 25-letnim doświadczeniem na najwyższych stanowiskach menedżerskich. Specjalizuję się w pracy z podświadomością na poziomie emocji i przekonań. Połączenie intuicji i narzędzi, którymi dysponuję – między innymi Kodu Emocji ‒ pomaga precyzyjnie odnajdywać źródło problemów emocjonalnych oraz przyczyn dolegliwości w ciele. Uwalniam zablokowane emocje, co często przekłada się na łagodzenie różnych dolegliwości bólowych zarówno fizycznych, jak i psychosomatycznych. Odnajduję i wspieram uwalnianie przeszkód w realizacji Twoich celów. Rozwiązuję problemy z emocjami powiązane z konfliktami życiowymi, uzależnieniami, np. od zakupów, alkoholu, tytoniu, jedzenia. Często pracuje z tematami takimi jak: brak wiary w siebie/ zaufania do siebie, niskie poczucie wartości, auto sabotaż, lęki, nadwaga, bulimia, prokrastynacja, brak radości itp. Pomagam nawiązać stały kontakt z intuicją/Duszą/Wyższą Jaźnią. Zajmuję się terapią Duszy. Założyłam platformę edukacyjnej Sol Academy służą poszerzaniu świadomości człowieka i jego dobrostanu na poziomie ciała, umysłu i Ducha. Tworzę i współtworzę programy, warsztaty służące holistycznemu dobrostanowi. Nagrywam medytacje i relaksacje.

Masz pytanie- napisz do nas lub zadzwoń:

SOL ACADEMY

Żyj świadomie i stań się najlepszą wersją siebie! warsztaty & sesje indywidualne

 📞694 456 838

📧kontakt@solacademy.pl

 https://solacademy.pl/