Uwalnianie emocji i niewspierających przekonań – warsztat – 2 marca, godzina 13-18 ta.

Aby skorygować niedziałające obszary swojego życia trzeba zmienić niewspierające przekonania i uwolnić zablokowane emocje.
Na spotkaniu :
• nauczysz się rozmowy ze swoim ciałem i umysłem,
• poznasz dobrodziejstwo koherencji serca i mózgu,
• dowiesz się jak radzić sobie z emocjami i przekonaniami i jak uwalniać te niewspierajace,
• doświadczysz mocy medytacji,
• zainicjujesz potężne zmiany w ważnych obszarach swojego życia.
 
Na warsztacie poznasz efektywne metody głębokiego relaksu, koherencji serca i umysłu a także pracy z emocjami z poziomu bezwarunkowej miłości – jej energia jest esencją uzdrawiania związków, zdrowia, emocji i przedsięwzięć. Doświadczysz przyspieszonej transformacji dzięki grupowym procesom.
W rdzennych tradycjach ciało stanowi jedność z podświadomością, która „steruje” naszym zdrowiem, stanem emocjonalnym, a nawet przyciąganymi zdarzeniami.
Codzienna rozmowa z ciałem otwiera niezwykłe możliwości kreowania swojego życia. Rozmowę z podświadomością umożliwia test kinezjologiczny. Dzięki temu narzędziu uzyskujemy odpowiedzi tak lub nie. Jedyne co potrzebujesz to nieco doświadczenia i otwartości.
Na spotkaniu zademonstruję to narzędzie do pracy ze sobą, z emocjami i przekonaniami. Przekonania to najprościej mówiąc wszystko w co uwierzyliśmy. Determinują, jak widzimy świat, decydują o tym, gdzie kierujemy swoje życie.
Test kinezjologiczny to podstawowe narzędzie prac badawczych Dawida Hawkinsa i Brada Nelsona.
Jest stosowany w pracy terapeutycznej na całym świecie z rewelacyjnymi rezultatami. Na spotkaniu zapoznasz się z kinezjologicznym diagnozowaniem i uwalnianiem zablokowanych emocji i z niezwykłą precyzją.
Moja nauczycielka duchowa Pema Cziedryn często powtarza, że chęć zmieniania siebie jest zasadniczo i tu cytuje jej słowa „formą autoagresji. Tak się składa – szczęśliwie czy nie – że w naszych słabościach jednocześnie zawiera się nasza wspaniałość…Nasze neurozy i nasza mądrość są utkane z tej samej materii. Jeśli zabijemy w sobie neurozy. Zabijemy też mądrość.”
Zamiast nieustającego procesu zmieniania siebie, ciśnienia, porównywania się, oczekiwania, że będziesz taka/i lub owaka/i… Proponuję spotkanie, które zainspiruje ciebie do przebywania w miejscu autentycznego spokoju, odpuszczenia, dbania o siebie, delikatności dla siebie, osławionego stawiania granic, cieszenia się sobą. Podzielę się narzędziami umożliwiającymi te stany i zachęcę do „pracy domowej”: uważności na swoje uczucia i reakcje, uważności na swoje potrzeby, trenowanie troskliwości i czułości.
 
Jeśli:
– chcesz uwolnić zablokowane emocje, lęki, stare niewspierające programy/ przekonania, tworzyć radość i satysfakcjonujące życie,
– doświadczasz niskiej samooceny, niskiego poczucia własnej wartości, braku zaufania do siebie i nadmiernej kontroli,
– szukasz efektywnych sposobów do osiągania stanu harmonii / równowagi oraz szczęśliwego dostatniego, spełnionego życia,
– jesteś gotowa/y uruchomić wewnętrzny potencjał samouzdrawiania,
…to spotkanie jest dla Ciebie. :))
Przy uwalnianiu emocji prowadząca pracuje z testem kinezjologicznym w komunikacji z ciałem, podstawowym narzędziem prac badawczych Dawid’a Hawkins’a, Bradley’a Nelson’a.
Czerpie z wiedzy / doświadczenia między innymi: Dr Alberto Villoldo, Dr Dawson Church, Dr Joe Dispenza, Dr Bruce Lipton, Gregg Braden, a także HeartMath Institute.
 
Termin: sobota 2 marca 2024, w godzinach 13:00 – 18:00
Miejsce: Szkoła Yogi Zofii Netter
W szkole są dostępne koce, ale jeśli chcesz, możesz także zabrać własny koc i coś pod głowę do sesji leżących.
Koszt: 300 zł
zaliczka 50 zł płatna do 24.01.2024 przelewem na konto
(24 1020 4900 0000 8602 3068 8335) lub w recepcji Szkoły ‒ wpłata zaliczki gwarantuje miejsce na warsztacie.
Po dokonaniu wpłaty zaliczki przelewem koniecznie powiadom o tym recepcję, wysyłając e-mail: yogadlakazdego.recepcja@gmail.com lub telefonicznie: 693 448 875.
 
Prowadząca: Alina Baniecka
Terapeutka holistyczna. Przewodniczka duchowa. Pomaga ludziom nawiązać stały kontakt z ich intuicją/Duszą/Wyższą Jaźnią. Czyni to poprzez uzdrawiającą terapię dźwiękową i energetyczną, warsztaty, coaching i mentoring . Na co dzień pracuje autorską metodą integrującą różne techniki pracy z umysłem, ciałem, emocjami i świadomością aby w sposób jak najbardziej holistyczny i kompleksowy pracować nad poszerzaniem dobrostanu i wydobywaniem potencjału ludzi. Wspiera procesy podwyższania poczucia własnej wartości, samoakceptacji, rozwój intuicji.
Specjalizuje się w inspirowaniu procesu odkrywania istoty tego, kim JESTEŚ, odkrywaniem i wspieraniem indywidualnego potencjału człowieka.
Towarzyszy w procesie zmiany. Mobilizuje do działania.
A poza tym doradca życiowy (akredytowany life coach International Coaching Federation), mentorka, architektka zmian życiowych i zawodowych z 25 letnim doświadczeniem na najwyższych stanowiskach menadżerskich, certyfikowany praktyk Kodu Emocji, bioenergoterapeutka. Pomaga osobom przechodzącym transformację. Wspiera świadomą kreację w osiąganiu osobistych celów. Specjalizuje się w pracy z podświadomością na poziomie emocji i przekonań. Połączenie intuicji i narzędzi, którymi dysponuje – między innymi Kodu Emocji pomaga precyzyjnie odnajdywać źródło problemów emocjonalnych, przyczyn dolegliwości w ciele. Uwalnia zablokowane emocje, co często przekłada się na łagodzenie różnych dolegliwości bólowych zarówno fizycznych, jak i psychosomatycznych oraz wspiera realizację celów, które sobie stawiamy. Rozwiązuje problemy z emocjami powiązane z konfliktami życiowymi, uzależnieniami np. od zakupów, z nadwagą i dolegliwości psychosomatyczne. Często pracuje z tematami takimi jak brak wiary w siebie, zaufania do Siebie, niskie poczucie wartości, lęki, brak radości itp.
Uwielbia wspierać i obserwować zmiany w codziennym życiu klientów. Powrót do harmonii ciała, umysłu i Ducha. Pracuje również z właścicielami firm, tak aby w jak najlepszy sposób rozwinęli swój biznesowy potencjał.
Założycielka platformy edukacyjnej Sol Academy służącej poszerzaniu świadomości człowieka i jego dobrostanu na poziomie ciała, umysłu i Ducha.
Alina tworzy i współtworzy programy, warsztaty służące holistycznemu dobrostanu. Nagrywa medytacje i relaksacje.
Relaksacja- trening autogenny Schultza:
https://youtu.be/2R6zX-4TK7U
Medytacja Uzdrawiająca na trzech poziomach Ciało-Umysł-Serce:
https://youtu.be/Tuz0uTKyWwg
Zapisy na sesje indywidualne uwalniania emocji w gabinecie w szkole Yogi Zofii Nitter u Aliny mail:kontakt@alinabaniecka.pl ; tel. 694 456 838
 
Szczegóły: https://www.alinabaniecka.pl/emocje/