W Świetle Wyższej Jaźni – warsztat dla kobiet – 28 lipca – 2 sierpnia 2023

„Jak co roku o tej porze, tworzymy przestrzeń uzdrawiania i inspiracji tylko dla kobiet. Odetchniemy na łonie matki Ziemi, odżywimy się owocami pełni lata, zwolnimy i w błogości ustąpimy miejsca wibracjom Wyższej Jaźni. Sięgniemy głęboko do serca naszych wewnętrznych przewodniczek, aby ego mogło poddać się łagodnej inspiracji i usłyszeć głos przeznaczenia.
Zapraszamy wszystkie kobiety, które potrzebują nieskrępowanego BYCIA SOBĄ, są otwarte na wpływ potęgi żywiołów lub chcą skorzystać z darów naszych i tego miejsca mocy”.

Z Miłością
Justyna i Alina
—————————-

Informacje szczegółowe

CO ZŁOŻY SIĘ NA DOŚWIADCZENIE TYCH 5 DNI:

 • codzienne medytacje i zajęcia oddechowe w naturze
 • zanurzenie w istotę żywiołów
 • kąpiele leśne, sesja uzdrawiania w jeziorze, ceremonia z ogniem
 • grupowe sesje uwalniania emocji, skryptów przekonań i samouzdrawiania przez ruch i taniec spontaniczny, pracę z ciałem i języki światła (Light Language);
 • samouzdrawianie portalu serca z wielkim kryształem ametystu;
 • sesje aktywacji połączeń z wyższą jaźnią;
 • sacred walk – szamański samotny spacer w lesie
 • inspirująca wiedza o przeznaczeniu, storrytelling
 • błogosławieństwo pod rozgwieżdżonym ciemnym niebem
 • przepyszna kuchnia wege
 • dla chętnych: indywidualne konsultacje z Prowadzącymi

Dodatkowe informacje:

Prowadzące:

Warsztat poprowadzimy w sprawdzonym tandemie:

Justyna R. Suska – od 2001 roku zajmuję się poszerzaniem świadomości poprzez pracę z ciałem w nurcie polinezyjskim. Jestem praktyczką duchowego bodyworku, inicjowaną w tradycjach starożytnej Polinezji i systemie uzdrawiania MA-URI, założycielką Domu Nauczania ‘4 WIATRY’. Od 2018 r. zgłębiam także astrologię galaktyczną. Łączę wiele dziedzin, takich jak: sztuka, duchowość naturalna, astrologia i astronomia, fizyka, muzyka, taniec. Wołaniem mojej duszy jest aktywacja wielowymiarowego potencjału tzw. gwiezdnych dusz (StarSeeds). Prowadzę warsztaty transformacyjne w ramach autorskiej szkoły uzdrawiania, odczyty potencjału wyższej jaźni (tzw. starrytelling) i uzdrawiające sesje pracy z ciałem, także dla par planujących poczęcie. Napisałam na ten temat książkę pt. „Dar życia i moc kreacji. Wewnętrzna podróż ku świadomemu poczęciu i życiu w wolności” (2012-2020).

www.4wiatry.pl

Alina Baniecka – jestem uzdrowicielką stosująca między innymi języki światła (light language) i przewodniczką duchową. Na co dzień pracuję autorską metodą integrującą różne techniki pracy z umysłem, ciałem, emocjami i świadomością, aby w sposób jak najbardziej holistyczny i kompleksowy pracować nad poszerzaniem dobrostanu i wydobywaniem potencjału ludzi. Wspieram procesy podwyższania poczucia własnej wartości, samoakceptacji, rozwój intuicji, połączenia z Duszą. Jestem także doradcą życiowym (akredytowanym life coachem), mentorką i architektką zmian życiowych i zawodowych z 25-letnim doświadczeniem na najwyższych stanowiskach menadżerskich. Jako certyfikowana praktyczka Kodu Emocji specjalizuję się w pracy z podświadomością na poziomie emocji i przekonań.
Założyłam platformę edukacyjną Sol Academy służącą poszerzaniu świadomości człowieka i jego dobrostanu na poziomie ciała, umysłu i ducha.

Transmisji light language posłuchasz tu https://youtu.be/ejJGvlkySzk)

https://www.alinabaniecka.pl/
https://solacademy.pl/

Zakwaterowanie:

W przepięknej oazie w sercu lasu, pośród pól i łąk puszczy nadnoteckiej. Noclegi we wspólnej dużej sali na wygodnych materacach. Zapewniamy pościel i ręczniki. Cały dom z kuchnią, jadalnią, łazienkami i salą do ćwiczeń oraz biblioteką są do dyspozycji grupy. Dom położony jest 4 km od wsi. Prosimy zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne rzeczy na 5 dni (listę rzeczy prześlemy przed warsztatem).

Wyżywienie:

Dieta wegańska (jeśli cierpisz na jakieś nietolerancje pokarmowe, prosimy o taką informację w zgłoszeniu).

Śniadania w formie bufetu owocowo-warzywnego (smoothie, herbatki, orzechy, pestki) szykujemy wspólnie – każdego dnia są to 2, 3 osoby z grupy.

Obiady i kolacje stworzy dla nas Kasia Kuśmierek www.vege-art.com

Zgłoszenia:

Mailowe pod adresami:

info@4wiatry.pl (Justyna) lub kontakt@alinabaniecka.pl (Alina)

Miejsce rezerwuje bezzwrotny zadatek w wys. 650 zł tytułem POBYT na konto, które wyślemy w korespondencji indywidualnej. Pozostała część kwoty – 1250 zł, płatna na warsztacie gotówką (preferujemy) lub przelewem na konto.

Informacje messenger lub telefoniczne: Alina 694 456 838, Justyna 603 782 619

Liczba miejsc – 16, decyduje pierwszeństwo zgłoszeń i rezerwacji.

Dodatkowe warunki uczestnictwa:

Warsztat ma charakter odosobnienia i jest skierowany do osób dorosłych, sprawnych ruchowo i intelektualnie, zrównoważonych emocjonalnie, bez nałogów. Przestrzeń warsztatu jest wolna od używek. Na czas zajęć wyłączamy telefony.

Jeśli chcesz wziąć udział w tym odosobnieniu, lecz cierpisz na schorzenia psychiczne (depresja, schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa, manie, natręctwa, inne… ) lub/i bierzesz leki zmieniające nastrój, prosimy najpierw o kontakt telefoniczny i rozmowę. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy udziału w wydarzeniu osobom, których stan zdrowia mógłby wpłynąć na radykalną zmianę naszego skupienia podczas warsztatu. Izolacja miejsca, w którym będziemy przebywać razem oraz transformacyjny charakter tego odosobnienia mogą nie być dobrym pomysłem dla osób zmagających się z wyzwaniami natury psychicznej.

Do zobaczenia!