Czym jest light language/język światła?

Z metafizycznego punktu widzenia język światła pozwala nam komunikować się bezpośrednio ze Źródłem, bez ingerencji zaprogramowanego ludzkiego umysłu, jednocześnie aktywując kody świetlne, aby pomóc w uzdrowieniu i przywróceniu pierwotnego zapisu boskiej matrycy na wszystkich poziomach. Te różne dźwięki/tony/ języki mogą być używane do leczenia, aktywacji światła-ciała, podróży międzywymiarowych, manifestacji zasobów, odzyskiwania zagubionych części duszy, integracji aspektów duszy i kierowania energią. Częstotliwości dostępne za pomocą lekkiego języka mogą wpływać na DNA, łącząc nas ponownie z indywidualnym boskim planem i dokonywać korekty matrycy DNA zgodnie z intencją twojej Wyższej Jaźni. Język światła odpręża, relaksuje, wzmacnia. Dociera do twojej pierwotnej osobowości i zaczynasz działać inaczej…jakbyś się oduczył tego co ci nie służy…samoczynnie… bez bycia pouczanym. To światło, jasność…bez słów, nie ma potrzeby się do czegoś odnosić…to czysty przekaz ze świata Ducha.
Light Language rozpuszcza blokady mentalne, emocjonalne, fizyczne i duchowe; łączy z Wyższym Ja, zwiększa zasoby energetyczne ciała, harmonizuje, wzmacnia intuicję, zwiększa kreatywność.

Światło to informacja zawierająca kody stworzenia. Język Światła jest językiem Stwórcy – pełną miłości wibracją, której energia przynosi uzdrowienie. Te wibracyjne tony, które swoim brzmieniem przypominają niektórym pradawne dialekty lub dźwięki wydobywane przez samą Matkę Ziemię, skierowane są wprost do Duszy słuchającego, pomagając jej odzyskać pierwotną pamięć i ponownie połączyć się z boskim planem. Dlatego też przekaz odbywa się poza kontrolą świadomego umysłu, którego Dusza w dialogu ze Źródłem nie potrzebuje. Język Światła nie jest adresowany do rozumu. Jego znaczenie odczytuje i przyjmuje Serce, które w swojej kochającej przestrzeni otwiera się i zachęca do pełnego zaangażowania w życie i relacje ze sobą oraz z innymi ludźmi. Jeżeli potrafimy zaufać Sercu, Język Światła na pewno przyniesie zaufanie do samego życia – takiego, jakim jest właśnie teraz i tutaj. Podążając za pieśnią, mantrą, inkantacją czy szeptem, nasza Wyższa Jaźń odnajdzie właściwy kierunek na torach istnienia.
Język Światła… Wibracje Światła…Jak brzmi Język Świetlny? Czym jest? W czym nam pomaga i co przekazuje? Jaka jest jego rola w Przebudzeniu i Uzdrowieniu? Przekonaj się Sama/Sam. Jeśli rezonujesz z tą informacją i chcesz doświadczyć wibracji języka światła , podaruj sobie 10-15 minut, połóż się i załóż słuchawki.
Wibracje są różne, chce żebyś wiedział/a, że wszelkie ostre, świszczące i szeleszczące dźwięki świetnie „rozkruszają” wszelkie ograniczenia wibracyjne, pomagają usuwać przywiązania energetyczne. Te transmisje wspierają realne zmiany w Twoim życiu. Łączą Ciebie z Twoim przeznaczeniem z poziomu Duszy. Przywracają boskie „ustawienia fabryczne” Jeśli jesteś gotowa/y na przypomnienie sobie co cię cieszy/ czym chcesz się dzielić/jak chcesz żyć to zapraszam na sesję/transmisję.
Warto zadbać o przestrzeń dla siebie po sesji/transmisji, zarezerwować czas wolny, na spacer, kąpiel. Pić więcej wody. Pozwolić sobie na bycie ze Sobą w pełni świadome, w akceptacji tego co się ujawni.
Po sesji/transmisji zwykle będziesz czuć się lepiej. W trakcie może wypływać lęk. Pozwól na to, obserwuj proces, obejmij lęk swoją miłością. Możesz też przeżyć kryzys ozdrowieńczy. Po zażyciu pierwszej dawki lekarstwa często czujemy się gorzej, gdyż różne rzeczy wypływają na wierzch…to co zatruwa potrzebuje opuścić twoje ciało.
Jak przeprowadzić kontemplację/transmisję języka światła:
Nie słuchaj prowadząc samochód. Użyj słuchawek. Znajdź ciche, spokojne miejsce. Przyjmij wygodną pozycję. Oddychaj głęboko. Włącz intencję, na przykład kocham siebie.
Wsłuchaj się w mój głos. Przywołaj uczucie wdzięczności. Utrzymuj w sobie to uczucie przez całą medytację/kontemplację.

Transmisja/medytacja Połączenie z Duszą/Czas trwania: 7 min

Transmisja/medytacja Miłość do siebie/Czas trwania: 5:11 min

Jeśli:
– szukasz uzdrowienia na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym,
– chcesz pozbyć się blokad energetycznych,
– jesteś gotowa/y uruchomić potencjał samouzdrawiania,
– pragniesz wzmocnić swoje poczucie wartości i nawiązać lepszy kontakt ze swoją intuicją,
– chcesz zwiększyć poczucie sprawczości i kreatywności,
– potrzebujesz usunąć poczucie pustki i rozpoznać oraz uszanować swoje potrzeby,
– chcesz zacząć realnie zmieniać swoje życie i żyć uważnie w teraźniejszości,
– potrzebujesz wyciszenia,
– szukasz wewnętrznego spokoju i harmonii,
to zapraszam serdecznie na sesje indywidualne, w trakcie którego wibracyjne dźwięki Light Language/Języka Światła pomogą rozpuścić wielowymiarowe blokady (fizyczne, umysłowe, emocjonalne, duchowe) uniemożliwiające korzystanie w pełni z własnego potencjału. Językami Światła zaczęłam mówić spontanicznie prawie 25 lat temu. W swojej pracy pomagam ludziom porzucić potrzebę logicznego poznania i poszukiwania odpowiedzi „na zewnątrz”. Pracuję nad tym, aby klienci nawiązali kontakt z tym, co „wewnątrz” – swoją Duszą i Sercem, które pozwala intuicyjnie czuć i rozpoznać to, co dla niego dobre i właściwe.


Alina Baniecka