ABC Relacji - zajęcia online

👉Masz trudność ze zbudowaniem i utrzymaniem udanej relacji?
👉Żyjesz w ciągłym napięciu?
👉Chcesz znów poczuć pełnię życia?
Zapraszamy do podróży w głąb siebie, dzięki której odkryjesz i naprawisz swoje wewnętrzne blokady. Poznasz techniki psychologiczne pozwalające na zarządzanie emocjami oraz myślami. Zbudujesz przestrzeń do wsłuchania się w swój wewnętrzny głos i uwolnienia tłumionych emocji. Zadbasz holistycznie tzn. na poziomie ciała, umysłu i ducha o swój dobrostan.
👉Podczas warsztatów zrealizujemy trzy moduły:
I Zarządzanie emocjami (nazywanie i rozumienie emocji, style radzenia sobie z trudnymi emocjami)
II Zarządzanie myślami (zmiana niewspierających przekonań)
III Świadoma kreacja i uwalnianie emocji (intencja, afirmacja, uwalnianie napięć)
👉Każdy moduł realizowany w ujęciu holistycznym, dzięki temu
będziesz mógł zintegrować siebie i poznać praktyczne narzędzia do rozwijania siebie. Poznasz
narzędzia psychologiczne tj. praca z przekonaniami, techniki radzenia sobie z lękiem, wewnętrzny kompas, oraz narzędzia kwantowe tj. pole serca, intencja/afirmacja.
👉Dzięki warsztatom, obudzisz w sobie potencjał, który jest w każdym z Nas i zaczniesz świadomie
doświadczać pozytywnych zmian w swoim życiu.
🚨Cena promocyjna 99 zł trwa od 11.10 – 25.10.22)🚨
👉Cena standardowa (od 26.10.22) trzech modułów: 129 zł, cena jednego modułu: 49 zł  (w tym dostęp do nagrania i praktycznych ćwiczeń)
👉Terminy spotkań:
Zarządzanie emocjami – 24.11.22g. 18/00-19/15
Zarządzanie myślami – 01.12.22 g. 18/00-19/15
Świadoma kreacja i uwalnianie emocji – 08.12.22 g.18/00-19/15
Zapis ze spotkania będzie dostępny bezpłatnie dla uczestników na platformie szkoleniowej.
👉Miejsce spotkania: Platforma Zoom
Zapisy: kontakt@solacademy.pl
Istnieje możliwość wystawienia faktury.
Cena:
129.00 PLN

Dodatkowe informacje:

Prowadzące:

Agata Ośmiałowska – Brzostowska
Jestem socjolożką i psycholożką. Doświadczenie psychologiczne zdobywałam w Szpitalu Morskim w Gdyni, uczestnicząc w różnych projektach publicznych oraz prowadząc własną praktykę, która zaowocowała autorskimi warsztatami rozwojowymi (zrozumieć chorobę, koło życia, uwolnij emocje, budowa relacji). Przez 15 lat byłam związana ze środowiskiem biznesowym. Dzięki zdobytym doświadczeniom,
prowadzę sesje coachingowe z zakresu zarządzania i budowania zespołów. W praktyce psychologicznej integruję sferę serca i umysłu. Pracuję w oparciu o wydobywanie zasobów, wzmocnienie zdrowych/wspierających wzorców oraz modyfikację niezdrowych/niewspierających. Cenię sobie szybką i skuteczną pomoc, dlatego też w mojej pracy korzystam z narzędzi które oferuje CBT: racjonalna terapia zachowania, terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, czy terapia simontonowska.
 
Alina Baniecka
Jestem terapeutką holistyczną. Akredytowanym coachem International Coaching Federation , certyfikowaną terapeutką uwalniania emocji ( metodą Kod Emocji dr. Bradleya Nelsona), mentorką i , architektką zmian życiowych i zawodowych z 25-letnim doświadczeniem na najwyższych stanowiskach menedżerskich. Specjalizuję się w pracy z podświadomością na poziomie emocji i przekonań. Połączenie intuicji i narzędzi, którymi dysponuję – między innymi Kodu Emocji ‒ pomaga precyzyjnie odnajdywać źródło problemów emocjonalnych oraz przyczyn dolegliwości w ciele. Uwalniam zablokowane emocje, co często przekłada się na łagodzenie różnych dolegliwości bólowych zarówno fizycznych, jak i psychosomatycznych. Odnajduję i wspieram uwalnianie przeszkód w realizacji Twoich celów. Rozwiązuję problemy z emocjami powiązane z konfliktami życiowymi, uzależnieniami, np. od zakupów, alkoholu, tytoniu, jedzenia. Często pracuje z tematami takimi jak: brak wiary w siebie/ zaufania do siebie, niskie poczucie wartości, autosabotaż, lęki, nadwaga, bulimia, prokrastynacja, brak radości itp. Pomagam nawiązać stały kontakt z intuicją/Duszą/Wyższą Jaźnią. Zajmuję się terapią Duszy.
Założyłam platformę edukacyjnej Sol Academy służą poszerzaniu świadomości człowieka i jego dobrostanu na poziomie ciała, umysłu i Ducha. Tworzę i współtworzę programy, warsztaty służące holistycznemu dobrostanowi. Nagrywam medytacje i relaksacje.
 

ZAMÓW:

Linki do zakupu biletów poprzez platformę szkoleniową:
całe spotkanie-3 moduły:
https://sol-academy.elms.pl/s/abcrelacji.html